CemreciLerin SiteSi NuRSeLi&$eyma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CemreciLerin SiteSi NuRSeLi&$eyma

KıSkananLara Kar$ı Tek MutLu FoRum !

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

başınızdan geçenler

3 posters
YazarMesaj
merry^queen.
Administrator
Administrator
merry^queen.

başınızdan geçenler Empty
MesajKonu: başınızdan geçenler   başınızdan geçenler Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:15 pm

sizin de başınızdan geçen komik olayları buraya yazabilirsiniz. ilk olarak ben bir rezilliğimi anlatarak başlamak istiyorum Very Happy

bu pazar günü çiğdem diye bi arkadaşımla as merkeze alışverişe gittik. alışverişi yaptık sıra geldi ödemeye. sıraya girdik bekliyoruz allah bekliyoruz sıra bi türlü ilerlemiyo. önümüzde sadece 1 kişi var ama uzun bi süre orda kaldı. sonunda yandaki parasını ödeyen kadınla beraber o da gitti. biz çiğdemle öne geçtik önümüzde kimse yoktu ama çiğdemin omzuna yapılan tık tık la uyandık adam :
- Kardeş yalnız sıra orda değil burda.
diyerek arkasını gösterdi ! yani biz yarım saat yanlış yerde beklemiş ve rezil olmuştuk. hem şimdi tekrar sıraya girip beklemek vardı. Very Happy Very Happy
acayip rezil olmuştuk ama .. xD
buse
Üye
buse

MesajKonu: Geri: başınızdan geçenler   başınızdan geçenler Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:14 pm

güzelmiş bi tanede ben anlatayım

kız arkilerle paten sürerken sevdiğim çocuk sevgilisiyle ordan geçiodu ve ben düştüm rezilliğin de böylesi yani xD
merry^queen.
Administrator
Administrator
merry^queen.

MesajKonu: Geri: başınızdan geçenler   başınızdan geçenler Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 12:16 am

hahahaha.. xD süpersn busoşum

bugün tam arkime msj yazıodum önüme bi baktm tel.den kafamı kaldırıp resmen ağaçla aramızda 1 cm kalmıstı durmasam gdiodum yani

ha bu arada sadece yorum yapmak yok yorum ybıosanız altna da bi olay yazmalısnız Very Happy
$eyma
Prenses Admin
Prenses Admin
$eyma

MesajKonu: Geri: başınızdan geçenler   başınızdan geçenler Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 9:27 am

Ben hep düşerim zaten o bana yetio Very Happy
merry^queen.
Administrator
Administrator
merry^queen.

MesajKonu: Geri: başınızdan geçenler   başınızdan geçenler Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 10:09 pm

alta olay yazmamısın !

çiğdem ve nurgül die bi arkm merdivenlerden inioduk nurgülün önce ayağı kaydı bi alt merdivene indi, kaymaya devam etti bi alt merdivene daha iniodu merdivene oturdu ama o haline koptum yarım saat.

başınızdan geçenler
1 sayfadaki 1 sayfası